Prisitaikymo prie klimato kaitos ištekliai

Prisitaikymo prie klimato kaitos ištekliai

Es Merų pakto Europos biuras, dažnai bendradarbiaudamas su Europos ir nacionalinės valdžios institucijomis bei kitais suinteresuotais subjektais, siūlo palaikymą internetu ir autonominį palaikymą, taip pat sudaro signatarams galimybę mokytis vieniems iš kitų. Ar tik pradėjote dalyvauti prisitaikymo procese, ar jau įgyvendinate savo prisitaikymo planą, ar jau atliekate jo stebėseną – Pakto bendruomenė visada pasiruošusi padėti jums.

Pagalbinis įrankis prisitaikymui miesto vietovėse, sukurtas Merų pakto Europos biuro ir Europos aplinkos agentūros, – tai pagrindinis Pakto bendruomenės prisitaikymo išteklius. Jis padės jums atlikti visus veiksmus, reikalingus prisitaikymo strategijai parengti ir įgyvendinti, ir pasiūlys jums vertingas gaires ir priemones. Šis įrankis buvo patikrintas ir patvirtintas Paktą pasirašiusių miestų.

uast logo 0uast2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leaflet

BŪKITE PASIRUOŠĘ POTVYNIAMS, KARŠČIO BANGOMS IR KITIEMS KLIMATO KAITOS POVEIKIAMS

Semkitės įkvėpimo iš Merų pakto miestų ir regionų prisitaikymo veiksmų!

> https://www.eumayors.eu/support/library.html

Naudingos nuorodos

Daugiau nurodymų galima rasti Pakto SECAP gairėse, o Pakto ataskaitinė forma ir gairės padės Pakto signatarams struktūrinti savo prisitaikymo veiksmus.

Paktą pasirašiusieji miestai taip pat gali rasti daugybę gerosios praktikos atvejų tyrimų šios svetainės Bibliotekos skyriuje.

Kaip galima mokėti už prisitaikymą?

Galite rasti Europos paramos ar finansavimo programą, atitinkančią jūsų poreikius, naudodami Pakto sąveikiojo finansavimo vadovą, taip pat galite ieškoti daugiau informacijos ir gairių šia tema mūsų specialiose brošiūrose ir internetiniuose seminaruose.

Naudodami „Mano Pakto“ (tik Pakto bendruomenei skirtą) erdvę galite keistis informacija su kolegomis diskusijų forumuose ir rasti papildomos medžiagos Pakto išteklių bibliotekoje. „Mano paktas“ taip pat siūlo prisitaikymo temai skirtą elektroninio mokymosi modulį, o savo kolegų galite prašyti pagalbos naudodami lygiarangių ryšio mokymosi priemonę