Legal

Privacy policy

Šią svetainę tvarko ir prižiūri Merų pakto Europos biuras - vietos ir regionų valdžios institucijų tinklų konsorciumas, vadovaujamas asociacijos „Energy Cities“ ir „Climate Alliance“, susidedantis iš „CEMR“, „EUROCITIES“, „FEDARENE“ ir „ICLEI Europe“ organizacijų.

Teisinės atsakomybės apribojimas

Autoriai prisiima visą atsakomybę už šio tinklalapio turinį. Jis nebūtinai atitinka Europos Sąjungos poziciją. Nei Europos kūrybiškumo ir inovacijų asociacija, nei Europos Komisija nėra atsakingos už bet kokį jame esančios informacijos panaudojimą.

Bendroji duomenų politika

Jūsų asmens duomenys yra konfidencialūs ir nebus atskleisti trečiosioms šalims be jūsų sutikimo, vadovaujantis ES Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR).

MyCovenant duomenų politika

Signatarams ir kitiems Merų pakto nariams turėtų būti suteikta prieiga prie MyCovenant tinklalapio slaptažodžiu apsaugotos platformos.

Žr. visą MyCovenant duomenų politikos tekstą čia.

Kaip galite valdyti savo asmeninius kontaktinius duomenis?

Tik jūs galite pasirinkti, kad jūsų kontaktiniai duomenys būtų rodomi Merų pakto Europos biuro tinklalapyje tokiu būdu:

      • Kaskart, kai pildysite savo profilį ribotos prieigos skiltyje, ieškokite žymės langelio, kuriame pažymėsite savo norą rodyti šią informaciją Merų pakto Europos biuro tinklalapyje.
      • Jei anksčiau pateikėte sutikimą rodyti savo asmeninę informaciją, galite bet kada pakeisti savo nuomonę, anuliuodami atitinkamo (-ų) langelio (-ių) žymėjimą (-us).

Būtinai informuokite mus apie savo norus dėl visų kontaktinių duomenų, kuriais dalinatės su mumis.

Kaip galite keisti ar naikinti savo asmeninę informaciją?

Galite bet kuriuo metu atnaujinti arba panaikinti savo duomenis ir kontaktinę informaciją. Tereikia prisijungti prie ekstraneto ir atitinkamai pakeisti savo profilį (skiltyje Mano paskyra > Mano komanda).

Mūsų el. pašto adresų prenumeratoriai gali atsisakyti prenumeratos naudodami nuorodą, esančią kiekvieno el. laiško, siunčiamo iš eumayors.eu apačioje.

Kaip mes saugome jūsų asmeninius duomenis?

Esame įsipareigoję užtikrinti, kad jūsų asmeninė informacija būtų saugi. Siekdami užkirsti kelią neteisėtai prieigai prie duomenų ar jų atskleidimui, mes įgyvendinome tinkamas fizines, elektronines ir valdymo procedūras, skirtas apsaugoti informaciją, renkamą prisijungus prie interneto.

Prieigai prie jūsų asmeninių duomenų taikomos griežtos saugumo kontrolės priemonės, pavyzdžiui, šifravimas ir prieigos kontrolė. Nebendriname jūsų asmens duomenų su trečiosiomis šalimis be jūsų išankstinio sutikimo.

Mūsų el. pašto adresų sąrašų privatumas

Mes tvarkome el. pašto adresų sąrašus, siekiant informuoti suinteresuotus bei reikalavimus atitinkančius asmenys svarbiais klausimais, o šie asmenys privalo pateikti atitinkamą prašymą, norėdami prie jų prisijungti.

Mūsų sąrašų serverio programinę įrangą yra sukonfigūruota taip, kad atskleistų mūsų sąrašo prenumeratorių el. pašto adresus tik mūsų įgaliotiems asmenims. Mes neatskleidžiame jokių užregistruotų svetainėje el. pašto adresų.

Tačiau kadangi nesame šios programinės įrangos kūrėjai, neatsakome už jokius programinės įrangos gedimus, iškilusius saugant prenumeratoriaus anonimiškumą.

Atsakomybės apribojimas

Kiekvienas vartotojas yra atsakingas už tai, kas yra užpildoma ribotos prieigos skiltyje. Tik jūs esate atsakingi už savo profilio turinį, kuris yra matomas Merų pakto Europos biuro tinklalapyje. Mes neprisiimame atsakomybės už jokį jame pateikiamos informacijos panaudojimą. Taigi neprisiimame atsakomybės už trečiųjų šalių veiksmus, jų tinklalapio turinį ar bet kokius produktus ar paslaugas, kuriuos jie gali pasiūlyti.

Susisiekite su mumis mūsų privatumo politikos klausimais

Jei turėsite klausimų ar abejonių dėl šios politikos, susisiekite su mumis šiuo adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.